Dom

KVSIO INT’L GROUP CO., LTD Informacje kontaktowe

Opinie klientów
Współpracujemy z KVSIO od ponad 7 lat, pomagają nam one odnieść sukces w realizacji wielu projektów Kiosk. Kupujemy tam europejską markę Kiosk po cenie w Chinach.

—— Peter z USA

Współpracujemy z KVSIO w dużej mierze ze względu na ich profesjonalizm, zwinną reakcję na dostosowanie kiosków i dbałość o nasze zainteresowanie.

—— Glenn z Singapuru

KISIO to prawdziwa, zdolna firma, która doskonale łączy sztukę z produkcją przemysłową, tworzy dla nas unikalny Kiosk z innowacyjną technologią.

—— Ehab z Dubaju

Jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów i usług oferowanych KVSIO i cieszymy się z relacji z KVSIO, są miłym, komfortowym zespołem, z którym lubimy.

—— Abir z Francji

Bez wątpienia KVSIO to zespół doświadczony w projektowaniu i produkcji kiosku, a ich jakość, bezproblemowe systemy pomagają nam w rozwoju rynku kiosku.

—— Skrzel z Filipin

KVSIO to jedna z niewielu osób, które mogą osiągnąć cel, który chcemy osiągnąć, doceniamy ich cierpliwość, ciężką pracę, która umożliwia doskonałe ukończenie naszego projektu Kiosk.

—— Joe z USA

Kiedy robimy zaawansowane systemy kiosków płatniczych i biletowych, podchodzimy do KVSIO, ponieważ dowiadujemy się, że z powodzeniem przeprowadzili już ponad 500 projektów.

—— Alex z Rosji

Szczęśliwie znajdujemy KVSIO, pomagają nam one w masowej produkcji kiosków w krótkim czasie, teraz wszystkie wymyślają harmonogram i czujemy ulgę.

—— Daniel z Korei Południowej

Otrzymaliśmy Kioski z fabrycznie zainstalowanym oprogramowaniem KVSIO w 2013 roku, teraz prowadzimy 5 lat, ale nadal pracujemy solidnie, co zwiększa naszą pewność siebie, by kupić więcej.

—— Anne z Kenii

Jestem pracownikiem technicznym, który ciężko jest sprawdzić każdy drobny błąd, ale później przekonałem się, że system kontroli jakości KVSIO działa lepiej.

—— Bob z Gemany

Dostarczony kiosk i oprogramowanie KVSIO są przyjazne dla użytkownika, wydajne, łatwe w utrzymaniu, bardziej dostępne, cena jest przystępna.

—— Jerry z Azerbejdżanu

Kupiłem bankomat od KVSIO i pozostałem w fabryce 1 miesiąc na programowanie, byli przyjaźni, oferowali mi bardzo dobre życie codzienne i wsparcie techniczne.

—— Ibrah z Senny Lyon

Poznajemy KVSIO na podstawie rekomendacji mojego znajomego, który jest starszym ekspertem w branży kiosku, który oszczędza nam ryzyka, aby spróbować innej fabryki.

—— Jeff z Wielkiej Brytanii

Odkrywamy ekscytujący świat, gdy odwiedzamy KVSIO, ich produkty inspirują nas do zainteresowania rynkiem Ameryki Południowej, perspektywa obiecuje

—— David z Brazylii

Bezpieczeństwo jest sprawą najwyższej wagi dla systemu bankowego, KVSIO wykonało świetną robotę zarówno w zakresie sprzętu, jak i oprogramowania, są prawdziwymi ekspertami.

—— Gary z Peru

Od ponad 20 lat zajmujemy się biznesem Kiosk, KVSIO jest naszym domem, aby uzyskać jakość i funkcjonalność Kiosków, których szukaliśmy.

—— Daniel z Denmak

Wiesz, że jestem starą chińską ręką żyjącą w Chinach od 1996 roku, aby powiedzieć ci prawdę, że nie mogę spać spokojnie, dopóki nie znajdziemy KVSIO, który zajmie się naszym biznesem kioskowym.

—— Dick z Południowej Afryki

W dzisiejszych czasach tylko innowacje mogą napędzać rozwój biznesu. Wspólnie pracujemy z KVSIO nad opracowaniem nowej aplikacji Kiosk za pomocą najnowocześniejszych technologii i zdobycia dużego rynku

—— Steven z Turcji

Doświadczenie klienta jest kluczem do sukcesu w biznesie. KVSIO oferuje dostosowane kioski dla konkretnych użytkowników, które całkowicie obalają nasze stwierdzenie.

—— Johnny z Malezji

Jesteśmy wiodącym integratorem działającym w Regionie Zatoki Perskiej, często współpracujemy z KVSIO, aby składać oferty niektórych projektów kioskowych, a wynik zawsze jest wyjątkowy

—— Tariq z Omanu

Po raz pierwszy współpracujemy z KVSIO przy zakupie biletów autobusowych Kiosk, a po raz drugi współpracujemy z restauracjami zamawiającymi jedzenie w Kiosku ... wszystkie są satysfakcjonujące!

—— Prasad z Indii

KVSIO dobrze uwzględnia wszystkie elementy kiosku płatniczego na zewnątrz pod względem wodoszczelności, pyłu, anty-wandalizmu i ekstremalnych warunków pogodowych.

—— Aric z Kanady

Im Online Czat teraz

KVSIO INT’L GROUP CO., LTD

Adres : 4 # Floor, Pinaoshiye, Baigongao Industria Area, Xikeng, Longhua District, Shenzhen 518110, Chiny
Adres fabryczne : Pinaoshiye, Baigongao Industria Area, Xikeng, Longhua District, Shenzhen 518110, Chiny
Czas pracy : 8:30-18:00(czas Pekinie)
telefon służbowy : 86-755-26416120(Czas pracy)   86--13538108592(niedziałające czas)
Faks : 86--13538108592
Skontaktuj się z nami :
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
(0 / 3000)

Osoba kontaktowa : Mr. Grant Liao
telefon służbowy : 86--13538108592
CO SŁYCHAĆ : 008613538108592
WeChat : 008613538108592
E-mail : sales@kvsio.com
Szczegóły kontaktu
KVSIO INT’L GROUP CO., LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Grant Liao

Tel: 86--13538108592

Faks: 86--13538108592

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)