Dom

KVSIO INT’L GROUP CO., LTD Wycieczka po fabryce

Opinie klientów
Współpracujemy z KVSIO od ponad 7 lat, pomagają nam one odnieść sukces w realizacji wielu projektów Kiosk. Kupujemy tam europejską markę Kiosk po cenie w Chinach.

—— Peter z USA

Współpracujemy z KVSIO w dużej mierze ze względu na ich profesjonalizm, zwinną reakcję na dostosowanie kiosków i dbałość o nasze zainteresowanie.

—— Glenn z Singapuru

KISIO to prawdziwa, zdolna firma, która doskonale łączy sztukę z produkcją przemysłową, tworzy dla nas unikalny Kiosk z innowacyjną technologią.

—— Ehab z Dubaju

Jesteśmy bardzo zadowoleni z produktów i usług oferowanych KVSIO i cieszymy się z relacji z KVSIO, są miłym, komfortowym zespołem, z którym lubimy.

—— Abir z Francji

Bez wątpienia KVSIO to zespół doświadczony w projektowaniu i produkcji kiosku, a ich jakość, bezproblemowe systemy pomagają nam w rozwoju rynku kiosku.

—— Skrzel z Filipin

KVSIO to jedna z niewielu osób, które mogą osiągnąć cel, który chcemy osiągnąć, doceniamy ich cierpliwość, ciężką pracę, która umożliwia doskonałe ukończenie naszego projektu Kiosk.

—— Joe z USA

Kiedy robimy zaawansowane systemy kiosków płatniczych i biletowych, podchodzimy do KVSIO, ponieważ dowiadujemy się, że z powodzeniem przeprowadzili już ponad 500 projektów.

—— Alex z Rosji

Szczęśliwie znajdujemy KVSIO, pomagają nam one w masowej produkcji kiosków w krótkim czasie, teraz wszystkie wymyślają harmonogram i czujemy ulgę.

—— Daniel z Korei Południowej

Otrzymaliśmy Kioski z fabrycznie zainstalowanym oprogramowaniem KVSIO w 2013 roku, teraz prowadzimy 5 lat, ale nadal pracujemy solidnie, co zwiększa naszą pewność siebie, by kupić więcej.

—— Anne z Kenii

Jestem pracownikiem technicznym, który ciężko jest sprawdzić każdy drobny błąd, ale później przekonałem się, że system kontroli jakości KVSIO działa lepiej.

—— Bob z Gemany

Dostarczony kiosk i oprogramowanie KVSIO są przyjazne dla użytkownika, wydajne, łatwe w utrzymaniu, bardziej dostępne, cena jest przystępna.

—— Jerry z Azerbejdżanu

Kupiłem bankomat od KVSIO i pozostałem w fabryce 1 miesiąc na programowanie, byli przyjaźni, oferowali mi bardzo dobre życie codzienne i wsparcie techniczne.

—— Ibrah z Senny Lyon

Poznajemy KVSIO na podstawie rekomendacji mojego znajomego, który jest starszym ekspertem w branży kiosku, który oszczędza nam ryzyka, aby spróbować innej fabryki.

—— Jeff z Wielkiej Brytanii

Odkrywamy ekscytujący świat, gdy odwiedzamy KVSIO, ich produkty inspirują nas do zainteresowania rynkiem Ameryki Południowej, perspektywa obiecuje

—— David z Brazylii

Bezpieczeństwo jest sprawą najwyższej wagi dla systemu bankowego, KVSIO wykonało świetną robotę zarówno w zakresie sprzętu, jak i oprogramowania, są prawdziwymi ekspertami.

—— Gary z Peru

Od ponad 20 lat zajmujemy się biznesem Kiosk, KVSIO jest naszym domem, aby uzyskać jakość i funkcjonalność Kiosków, których szukaliśmy.

—— Daniel z Denmak

Wiesz, że jestem starą chińską ręką żyjącą w Chinach od 1996 roku, aby powiedzieć ci prawdę, że nie mogę spać spokojnie, dopóki nie znajdziemy KVSIO, który zajmie się naszym biznesem kioskowym.

—— Dick z Południowej Afryki

W dzisiejszych czasach tylko innowacje mogą napędzać rozwój biznesu. Wspólnie pracujemy z KVSIO nad opracowaniem nowej aplikacji Kiosk za pomocą najnowocześniejszych technologii i zdobycia dużego rynku

—— Steven z Turcji

Doświadczenie klienta jest kluczem do sukcesu w biznesie. KVSIO oferuje dostosowane kioski dla konkretnych użytkowników, które całkowicie obalają nasze stwierdzenie.

—— Johnny z Malezji

Jesteśmy wiodącym integratorem działającym w Regionie Zatoki Perskiej, często współpracujemy z KVSIO, aby składać oferty niektórych projektów kioskowych, a wynik zawsze jest wyjątkowy

—— Tariq z Omanu

Po raz pierwszy współpracujemy z KVSIO przy zakupie biletów autobusowych Kiosk, a po raz drugi współpracujemy z restauracjami zamawiającymi jedzenie w Kiosku ... wszystkie są satysfakcjonujące!

—— Prasad z Indii

KVSIO dobrze uwzględnia wszystkie elementy kiosku płatniczego na zewnątrz pod względem wodoszczelności, pyłu, anty-wandalizmu i ekstremalnych warunków pogodowych.

—— Aric z Kanady

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Produkujemy nasze produkty w naszej własnej wielkoskalowej fabryce przy użyciu zaawansowanego sprzętu produkcyjnego i przyrządów testujących. Każdy z naszych procesów produkcyjnych jest zarządzany przez najnowocześniejsze naukowe i systematyczne podejścia do produkcji. Od materiałów do przetestowania przed wysyłką, cały proces produkcyjny jest ściśle wykonywany przez naszych specjalistów zgodnie z przyjętymi międzynarodowymi standardami. Naszym celem jest dostarczanie klientom wysokiej jakości, opłacalnych, wartościowych produktów i rozwiązań.

  Budynek Factoty

  Laser Cutter

  Dziurkacz CNC

  Giętarka

  Spawalniczy

  Sprawdzanie jakości obudowy

  Linia płatności rachunków

  Linia montażowa kiosku do sprzedaży biletów

  Linia montażowa ATM

  Mobilna linia do składania kiosków do ładowania

  KVSIO ma bogate doświadczenie w dostosowywaniu zarówno sprzętu, jak i oprogramowania samoobsługowego kiosku do określonych potrzeb, co ułatwia klientom łatwy marketing i budowanie własnej marki.

  Proces dostosowywania

 • OEM / ODM

  KVSIO ma duże możliwości prowadzenia dużej produkcji i dostosowywania Kiosku do konkretnych potrzeb. Usługi OEM / ODM są mile widziane.

  SIŁA KORPORACYJNA

  1. Wiodący globalny samoobsługowy dostawca kiosków i rozwiązań

  Firma KVSIO powstała w 2010 roku i stała się sprawdzonym liderem w branży kioskowej. Wyróżniamy się spośród innych w branży samoobsługowej, tworząc zespół specjalistów z dogłębną wiedzą fachową w zakresie projektowania i produkcji kiosków samoobsługowych.

  2. Profesjonalne rozwiązania od inżynierów technicznych

  Nasi w pełni zmotywowani pracownicy i niezrównane możliwości w zakresie badań i rozwoju pozwalają nam szybko i skutecznie reagować na potrzeby naszych klientów dzięki kompleksowemu i dostosowanemu zestawowi kompleksowych rozwiązań i produktów.

  3. Dobrze znany dzięki doskonałej jakości

  Nasze produkty wytwarzamy we własnej fabryce o dużych rozmiarach, wykorzystując zaawansowane urządzenia produkcyjne i instrumenty testujące. Każdy z naszych procesów produkcyjnych jest zarządzany przez najnowocześniejsze naukowe i systematyczne podejścia do produkcji.

  4. mile widziane są usługi OEM / ODM

  Dzięki obłożeniu ponad 10000 metrów kwadratowych fabryki, zaawansowanemu sprzętowi produkcyjnemu i profesjonalnemu zespołowi technicznemu, KVSIO może świadczyć usługi OEM / ODM sprawnie, bez względu na to, czy transakcja jest niewielka, czy duża.

  5. Najszybsza dostawa w branży kiosku

  KVSIO ma skoncentrowany zespół z zaangażowaniem i determinacją prac dla najlepszych klientów, abyśmy mogli dostarczać towary na czas. I służyliśmy klientom w większości dużych miast świata.

  6. Łatwość obsługi posprzedażowej

  Połączone z doświadczoną organizacją sprzedaży i centrum serwisowym gwarantujemy roczną bezpłatną gwarancję i wsparcie na całe życie. Jeśli masz pytania lub problemy, możesz do nas zadzwonić pod numer + 86-755-26416120.

 • R & D
  KVSIO ma skupiony zespół z zaangażowaniem i determinacją do pracy w najlepszym interesie naszych klientów. Nasz w pełni zmotywowany personel oraz niezrównane możliwości w zakresie badań i rozwoju pozwalają nam szybko i skutecznie reagować na potrzeby naszych klientów dzięki kompleksowemu i dostosowanemu do indywidualnych potrzeb zestawowi kompleksowych rozwiązań i produktów. Jesteśmy zaangażowani w pomaganie klientom i partnerom w osiągnięciu sukcesu w biznesie, a dzięki naszym wysiłkom ułatwiamy życie biznesowe naszych klientów, zwiększamy ich bezpieczeństwo i zyskowność.

  Dział Projektowania Mechanicznego

  Dział rozwoju oprogramowania

  Dziękujemy za odwiedzenie naszej fabryki na stronie internetowej, jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz więcej informacji o nas, skontaktuj się z nami .
  KVSIO INTL GROUP CO., LTD
  Kontakt: Pan Grant Liao
  E-mail: sales@kvsio.com
  Whatsapp: 13538108592
  Strona internetowa 1: http://www.automatedpaymentkiosk.com
  Strona internetowa 2: http://www.kvsio.com
  Dodaj: Budynek B, park przemysłowy Jialingyu, droga Dabu North, Shajing, Baoan, miasto Shenzhen, Chiny
Szczegóły kontaktu
KVSIO INT’L GROUP CO., LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Grant Liao

Tel: 86--13538108592

Faks: 86--13538108592

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)